Oferty Lokale

Duży lokal do wynajęcia, Płock, Centrum, ul. Nowy Rynek

Lokal użytkowy do wynajęcia, Płock, ul. Nowy Rynek

Miejscowość: Płock
Osiedle: Stare Miasto - Centrum
Ulica: Nowy Rynek
Pow. użytkowa: 195mkw
Piętro: 1 (winda towarowa i osobowa)
Liczba pokoi: 1 
Stan: odświeżony
 

Polecamy do wynajęcia duży lokal użytkowy w budynku handlowo-usługowym (centrum handlowe) w Płocku przy ul. Nowy Rynek, ścisłe centrum miasta, obok duży parking nieodpłatny.

Lokal ma powierzchnię 195mkw (istnieje możliwość połączenia z lokalem sąsiednim o pow.230mkw), znajduje się na pierwszym piętrze centrum handlowego, wejście do lokalu zabezpieczone opuszczaną na noc roletą.

Wejście od mocno uczęszczanej ulicy. Przed lokalem miejsca parkingowe. Budynek ma rampę do wyładowania towaru i dobrą drogę zatowarowania.

Możliwość prowadzenia każdego rodzaju działalności, idealne miejsce np. na handel odzieżą...itp.

Piętro na którym znajduje się dostępny lokal będzie za chwilę bardzo ożywione - po sąsiedzku zaczyna działalność duży, prężny sklep z ogólnopolskiej sieci, który będzie odwiedzany przez dużą liczbę klientów każdego tygodnia!.

 

Cena wynajmu: 32zł/m2 netto/m-c (do negocjacji) plus opłaty za media wg zuzycia 

Wymagana kaucja zabezpieczająca

Oferta tylko w naszym biurze 

Najemca nie płaci prowizji do biura !

 
Polecamy i zapraszamy do kontaktu
Agora Nieruchomości
 
 
 
 
 
D.S.

 


Duży lokal do wynajęcia, Płock, Centrum, ul. Nowy RynekDuży lokal do wynajęcia, Płock, Centrum, ul. Nowy RynekDuży lokal do wynajęcia, Płock, Centrum, ul. Nowy RynekDuży lokal do wynajęcia, Płock, Centrum, ul. Nowy Rynek


Zadaj pytanie odnośnie tej oferty

Imię/Nazwisko: * 
Email: * 
Telefon: 
Treść wiadomości: * 
   [*] Pola obowiązkowe
Strona główna   |    O nas   |    Kredyty   |    Ubezpieczenia   |    Kontakt
© AGORA Nieruchomości  |  Prawa zastrzeżone  |  2011  |  Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Projekt i wykonanie: Bla-Art
Agora płock, nieruchomości płock, biuro nieruchomości płock, domy płock, mieszkania płock, działki płock, lokale do wynajęcia płock, nieruchomości na sprzedaż płock, obiekty płock, biuro obrotu nieruchomościami płock, mieszkania do wynajęcia płock, mieszkania na sprzedaż płock, agora nieruchomości płock