Oferty Lokale

Lokale w nowoczesnym Budynku biurowym, Płock, Al.Piłsudskiego

Miejscowość: Płock

Osiedle: Międzytorze

Ulica: Piłsudskiego

Pow. użytkowa budynku: 11 000 m2

Pow. użytk. lokali: różne  

Miejsca parkingowe: tak

Stan: nowo wybudowany/do własnego wykończenia

Media: takPolecamy atrakcyjne powierzchnie na wynajem.

Budynek „ Cotex Office Centre” jest modernizacją istniejącego już budynku, byłego Zakładu Dziewiarskiego powstałego w roku 1975 w Płocku, o powierzchni około 11 000 mkw. zlokalizowany przy Alei M. Piłsudskiego, łączącej Stare Miasto z nowymi osiedlami i centrami handlowymi.

Jest obiektem bardzo dobrze rozpoznawalnym dla mieszkańców miasta Płocka.

Nowa koncepcja zakładała zachowanie jedynie konstrukcji. Atrakcyjność obiektu podkreśli nowoczesna szklana elewacja. Obiekt jest budynkiem 5 kondygnacyjnym o konstrukcji żelbetowej i ścianach murowanych. Wyposażony jest w instalacje: elektryczną, centralnego ogrzewania (energia cieplna z miejskiej sieci ciepłowniczej), wodno-kanalizacyjną. Komunikację po budynku zapewni 5 wind oraz schody ruchome. Miejsca parkingowe przed budynkiem zapewniają dogodny dojazd i swobodę użytkowania.

Teren na którym znajduję się budynek jest terenem dobrze wyeksponowanym z dogodnym połączeniem komunikacyjnym z centrum miasta, co zapewnia komfort prowadzenia działalności.

„Cotex Office Centre” to obiekt z nowoczesną powierzchnią o charakterze handlowo-usługowo-biurowym.
Powierzchnie biurowe zostały zaprojektowane w sposób dający jak najwięcej możliwości indywidualnej aranżacji, począwszy od układów typu open-space na gabinetowych skończywszy.

Komfort zapewnią również liczne udogodnienia zaprojektowane z myślą o wygodzie przyszłych użytkowników: wentylacja nawiewno-wywiewna, doskonałe oświetlenie naturalnym światłem, kontrola dostępu, całodobowy monitoring.Cena wynajmu:  do indywidualnych negocjacji / zależy m.in. od powierzchni

Oferta tylko w naszym biurze

Wynagrodzenie biura pokrywa w całości właściciel budynku


Polecamy i zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do oglądania.
AGORA Nieruchomości
tel. 24  364-44-77  treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter informacyjny.
                                                                                                                           D.O.

Lokale w nowoczesnym Budynku biurowym, Płock, Al.PiłsudskiegoLokale w nowoczesnym Budynku biurowym, Płock, Al.PiłsudskiegoLokale w nowoczesnym Budynku biurowym, Płock, Al.PiłsudskiegoLokale w nowoczesnym Budynku biurowym, Płock, Al.Piłsudskiego


Zadaj pytanie odnośnie tej oferty

Imię/Nazwisko: * 
Email: * 
Telefon: 
Treść wiadomości: * 
   [*] Pola obowiązkowe
Strona główna   |    O nas   |    Kredyty   |    Ubezpieczenia   |    Kontakt
© AGORA Nieruchomości  |  Prawa zastrzeżone  |  2011  |  Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Projekt i wykonanie: Bla-Art
Agora płock, nieruchomości płock, biuro nieruchomości płock, domy płock, mieszkania płock, działki płock, lokale do wynajęcia płock, nieruchomości na sprzedaż płock, obiekty płock, biuro obrotu nieruchomościami płock, mieszkania do wynajęcia płock, mieszkania na sprzedaż płock, agora nieruchomości płock