Oferty Obiekty

Budynek mieszkalny wielorodzinny, na sprzedaż, Płock

Polecamy do sprzedania budynek do remontu, wraz z opracowaną dokumentacją projektową i uzyskanym pozwoleniem na budowę.
 
Miejscowość: Płock
Pow. użytkowa budynku po remoncie : 1873m2 
Pow. działki:  2617m2
Media: woda, prąd, kanalizacja , telefon
Rodzaj ogrzewania: własna kotłownia gazowa
Rodzaj budynku: mieszkalny wielorodzinny
Standard budynku: do remontu


Polecamy do sprzedaży położony niedaleko centrum Płocka budynek dawnej bursy o łącznej powierzchni użytkowej 1873m2 na działce o pow. 2617mkw. 

Budynek wybudowany w latach 60-tych ub.wieku, wymagający remontu i przystosowania go do współczesnych standardów jakości oraz bezpieczeństwa, ma opracowany profesjonalny projekt budowlany wraz z uzyskanym pozwoleniem na budowę.
W przygotowanym opracowaniu projektowym założono powstanie 5 kondagnacyjnego budynku wielorodznnej zabudowy mieszkaniowej z 45 nowoczesnymi lokalami mieszkalnymi, 23 miejscami parkingowymi.

Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna, przy jednej z głównych ulic miasta, dobra komunikacja zarówno z Podolszycami i centrum miasta, a jednocześnie budynek schowany za budynkiem Politechniki więc nie słychać zgiełku z głównej ulicy.

Cała posesja jest idealną propozycją dla inwestorów chcących zainwestować w zakup nieruchomości zlokalizowanej w atrakcyjnym miejscu miasta i sprzedawać komercyjnie powstałe w nim, po remoncie budynku, lokale mieszkalne.


Nieruchomość posiada własną KW


Cena sprzedaży: 2 700 000 zł  (do negocjacji)

Oferta tylko w naszym biurze

Zapraszamy do kontaktu
AGORA Nieruchomości

 

 

 

 

 

D.S.

 

 

 


Budynek mieszkalny wielorodzinny, na sprzedaż, PłockBudynek mieszkalny wielorodzinny, na sprzedaż, PłockBudynek mieszkalny wielorodzinny, na sprzedaż, PłockBudynek mieszkalny wielorodzinny, na sprzedaż, Płock
Budynek mieszkalny wielorodzinny, na sprzedaż, PłockBudynek mieszkalny wielorodzinny, na sprzedaż, Płock


Zadaj pytanie odnośnie tej oferty

Imię/Nazwisko: * 
Email: * 
Telefon: 
Treść wiadomości: * 
   [*] Pola obowiązkowe
Strona główna   |    O nas   |    Kredyty   |    Ubezpieczenia   |    Kontakt
© AGORA Nieruchomości  |  Prawa zastrzeżone  |  2011  |  Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Projekt i wykonanie: Bla-Art
Agora płock, nieruchomości płock, biuro nieruchomości płock, domy płock, mieszkania płock, działki płock, lokale do wynajęcia płock, nieruchomości na sprzedaż płock, obiekty płock, biuro obrotu nieruchomościami płock, mieszkania do wynajęcia płock, mieszkania na sprzedaż płock, agora nieruchomości płock