Kontakt Kontakt

Zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego. Przesłana wiadomość trafi bezpośrednio do naszego
biura. Postaramy się odpowiedzieć drogą mailową lub telefoniczną najszybciej jak to będzie możliwe.

Państwa dane osobowe zebrane zostaną w celu nawiązania współpracy w zakresie świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, w związku ze zgłoszonym zainteresowaniem okazaną przez nasze biuro ofertą nieruchomości złożonym w formie maila za pośrednictwem niniejszego formularza.

Administratorem danych jest AGORA Nieruchomości Dariusz Ogórek.

Kontakt z administratorem możliwy jest:

  1. w formie pisemnej,
  2. w formie telefonicznej,
  3. w formie elektronicznej.

Dane kontaktowe są widoczne na tej stronie.

Dane przechowywane będą do czasu uzyskania przez administratora informacji o odstąpieniu przez Pana/Panią od zamiaru zawarcia umowy pośrednictwa lub też usunięte przez administratora we własciwym trybie.

Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Pana/Pani dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do sprzeciwu.


Imię/Nazwisko: * 
Email: * 
Telefon: 
Treść wiadomości: * 
 

[*] Pola obowiązkowe

AGORA Nieruchomości

ul. Padlewskiego 3 lokal 7 (parter , przy Copi Flex-ie)
09-402 Płock

tel: 024 364 44 77, 

biuro@agora-nieruchomosciplock.pl

Regon 611364901, NIP 774 250 32 89Powiększ zdjęcieStrona główna   |    O nas   |    Kredyty   |    Ubezpieczenia   |    Kontakt
© AGORA Nieruchomości  |  Prawa zastrzeżone  |  2011  |  Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Projekt i wykonanie: Bla-Art
Agora płock, nieruchomości płock, biuro nieruchomości płock, domy płock, mieszkania płock, działki płock, lokale do wynajęcia płock, nieruchomości na sprzedaż płock, obiekty płock, biuro obrotu nieruchomościami płock, mieszkania do wynajęcia płock, mieszkania na sprzedaż płock, agora nieruchomości płock